Zamknij
,
Z głębokim żalem informujemy o śmierci śp. Władysława Rzepki – wieloletniego Komendanta Gminnego Ochotniczej Straży Pożarnej w Miłakowie, zasłużonego i oddanego strażaka, który przez lata z dumą nosił mundur i służył lokalnej społeczności.
,
Smutna wiadomość dla wielu ostródzian. W wieku 66 lat zmarł Andrzej Konopka – wieloletni członek oraz działacz Klubu Żeglarskiego Ostróda. Informacja o jego śmierci poruszyła lokalne środowisko żeglarskie, w którym był postacią dobrze znaną i powszechnie szanowaną.
,
- Asi zależało, żeby jej pogrzeb nie był bardzo pompatyczny. Wszystkimi nami miotają trudne uczucia, ale przychodzimy tu pełni nadziei, że Aśka nie skończyła życia, tylko je zaczęła – powiedział na początku nabożeństwa w kościele św. Karola Boromeusza o. Lech Dorobczyński. Po mszy kościół wypełniły oklaski zgromadzonych, co było symbolicznym pożegnaniem Kołaczkowskiej.
,
W dniu 22 lipca 2025 roku, w wieku 88 lat, zmarł ks. prałat Kazimierz Dubowski – kapłan Archidiecezji Warmińskiej, przez wiele lat związany z parafią Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej w Łukcie. Odszedł po 61 latach kapłańskiej posługi, pozostawiając po sobie głęboki ślad w życiu duchowym lokalnej wspólnoty.
,
Niezwykle smutna wiadomość nadeszła dzisiejszego ranka. Po kilkumiesięcznej walce z chorobą zmarła lubiana i ceniona artystka kabaretowa Joanna Kołaczkowska.