Zamknij

Kętrzyńska Granica nie zatrzymała Sokoła! Pewna wygrana ostródzian w lidze!

Łukasz Matuszka 17:55, 25.10.2025 Aktualizacja: 04:32, 26.10.2025
Skomentuj Foto: Sokół Ostróda Foto: Sokół Ostróda

W sobotnie popołudnie, 25 października, na Stadionie Miejskim w Ostródzie miejscowy Sokół podejmował Granicę Kętrzyn w meczu 13. kolejki IV ligi. Spotkanie zapowiadało się bardzo ciekawie, bo oba zespoły dzieliły przed tym starciem zaledwie trzy punkty w tabeli, a więc stawką meczu była nie tylko wygrana, ale też utrzymanie kontaktu z czołówką.

Trener Marek Śnieżawski desygnował do gry następujący skład: Sikora – Wiśniewski, Musiński (C), Czerwonka, Kiełtyka, Nowicki, Pieczarka, Wasiak, Szymański, Wenger, Imaida.

Ostródzianie od pierwszych minut narzucili rywalom swoje tempo gry i już w 12. minucie objęli prowadzenie. Sędzia wskazał na „jedenastkę”, a Kacper Nowicki pewnym strzałem pokonał bramkarza Granicy. Zaledwie trzy minuty później było już 2:0 – tym razem na listę strzelców wpisał się Michał Kiełtyka.

W 33. minucie ten sam zawodnik po raz drugi wpisał się na listę strzelców, kompletując dublet i ustalając wynik pierwszej połowy na 3:0 dla Sokoła.

Po przerwie gra się wyrównała, ale ostródzianie kontrolowali przebieg meczu i nie pozwolili rywalom na zdobycie kontaktowej bramki. Mimo kilku okazji z obu stron wynik nie uległ już zmianie. Ostatecznie Sokół Ostróda pokonał Granicę Kętrzyn 3:0, dopisując do swojego konta bardzo cenne trzy punkty i umacniając się w środku tabeli.

W następnej kolejce, która odbedzie się za 2 tygodnie trójkolorowi zagrają na wyjeździe z Polonią Lidzbark Warmiński.

Sokół Ostróda – Granica Kętrzyn 3:0 (3:0)

Bramki:

1:0 – Kacper Nowicki (12' k.)

2:0 – Michał Kiełtyka (15')

3:0 – Michał Kiełtyka (33')

(Łukasz Matuszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%