Morąscy policjanci poszukują zaginionego 49-letniego Grzegorza Urbańskiego, mieszkańca miejscowości Stróżyna w gminie Morąg.
Mężczyzna wyszedł z domu w niedzielę, 14 czerwca około godziny 15:00 i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Rysopis mężczyzny:
Zaginiony może poruszać się pojazdem marki Audi 80 o początkowym wyróżniku tablic rejestracyjnych NOS.
Wszystkie osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę o zaginionym proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Morągu, tel.: 47 7324 400 lub z numerem alarmowym 112.
Foto: KPP Ostróda


Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrodaflesz.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz