Jak poinformował Zarząd Dróg Powiatowych w Ostródzie, od dnia 16 czerwca 2026 r. ulica Grunwaldzka w Ostródzie, na odcinku pomiędzy skrzyżowaniami z ulicą Herdera i ulicą Armii Krajowej, zostanie wyłączona z ruchu kołowego!
Zamknięcie nie obejmuje wskazanych skrzyżowań. Wprowadzenie czasowej zmiany organizacji ruchu jest konieczne w celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu drogowego podczas prac związanych z przebudową ulicy Grunwaldzkiej.
Zalecane są objazdy ulicami Sienkiewicza, Herdera i Armii Krajowej.
W celu zachowania ciągłości ruchu prosimy o korzystanie z wyznaczonego objazdu. Przebieg trasy objazdowej przedstawia poniższa załączona mapa poglądowa.
Zarząd Dróg Powiatowych przeprasza za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.

::news{"type":"see-also","item":"110585"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrodaflesz.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz