Zamknij

Wysokie zwycięstwo Sokoła Ostróda z Iskrą Narzym 4:1 (foto + video)

15:59, 24.03.2024 redakcja Aktualizacja: 00:19, 06.04.2024
Skomentuj

Sokół Ostróda bez większych problemów rozprawił się na własnym boisku z Iskrą Narzym. Uskrzydleni ostatnim zwycięstwem ze Startem Nidzica ostródzianie nie pozostawili rywalom żadnych złudzeń.

W pierwszej rundzie rozgrywek w sierpniu Sokół wygrał na wyjeździe z tym rywalem 4:0, więc kibice liczyli na grad bramek i się nie rozczarowali.

Trener Andrzej Burchart wyszedł z założenia, że zwycięskiej jedenastki się nie zmienia i wystawił takim sam skład jak tydzień temu w meczu z Nidzicą. Na murawę wybiegli: Wieliczko, Gajewski O., Musiński, Śnieżawski, Czerwonka, Styś, Nowicki, Gajewski M., Kulpa, Kowalski, Tunkiewicz.

Ostródzianie bardzo szybko uzyskali prowadzenie po pewnie wykonanym rzucie karnym przez Karola Stysia. Chwilę później było już 2:0 po strzale Kacpra Nowickiego. Przed przerwą ostródzianie dołożyli jeszcze jedna bramkę a strzelcem ponownie został Nowicki. Jednak także goście z Narzymia raz pokonali Wieliczkę.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił - ostródzianie kontrolowali sytuację, a dzieła zniszczenia dokończył ten, który je zaczął czyli Karol Styś.

Ostatecznie Sokół pokonał na stadionie przy ul. 3 Maja w Ostródzie Iskrę Narzym 4:1 i umocnił się na drugim miejscu w tabeli. Lider - Polonia Pasłęk aż 6:0 rozgromił Unię Susz, więc w tabeli klasy okręgowej zachowało się statu quo. Obydwa zespoły mają tyle samo punktów i wszystko wskazuje na to, że pomiędzy nimi rozegra się sprawa awansu do IV ligi.

Sokół Ostróda - Iskra Narzym - 4:1 (3:1)

Bramki dla Sokoła: Styś x 2, Nowicki x2