Zamknij

Wyłowione dziś z Jeziora Drwęckiego ciało to 45-letni mieszkaniec Ostródy!

Łukasz Matuszka 14:54, 19.11.2025 Aktualizacja: 14:59, 19.11.2025
Skomentuj Foto: Ostróda Flesz/Łukasz Matuszka Foto: Ostróda Flesz/Łukasz Matuszka

Znana jest już tożsamość mężczyzny, którego ciało zostało dziś odnalezione w wodach Jeziora Drwęckiego. Przypomnijmy, że służby zostały dziś poinformowane o unoszącym się na wodach jeziora Drwęckiego obiekcie. Jak się okazało, było to ciało człowieka. 

Jak poinformowała portal Ostróda Flesz mł. asp. Paulina Śliwińska z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie, ze wstępnych ustaleń wykluczono udział osób trzecich. 

Jest to mieszkaniec Ostródy w wieku 45 lat. 

O dzisiejszej tragedii na Jeziorem Drwęckim w Ostródzie informowaliśmy Was tutaj:

[ZT]104900[/ZT]

 

(Łukasz Matuszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrodaflesz.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%