Zamknij

Drużyna ZSZ im. Sandora Petöfi z Ostródy najlepsza w Mistrzostwach Pierwszej Pomocy

07:47, 24.05.2025 Aktualizacja: 07:50, 24.05.2025
Skomentuj Foto: ZSZ im. Sandora Petöfi Foto: ZSZ im. Sandora Petöfi

Ogromny sukces młodzieży z Ostródy! Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. Sandora Petöfi w Ostródzie zajęli pierwsze miejsce podczas 31. Okręgowych Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK, które odbyły się w czwartek 22 maja na Plaży Miejskiej w Olsztynie.

Zawody zgromadziły najlepsze zespoły ratownicze z całego regionu, jednak to reprezentacja z Ostródy nie miała sobie równych. Młodzi ratownicy wykazali się znakomitymi umiejętnościami praktycznymi, opanowaniem i wiedzą, która – jak podkreślają organizatorzy – w realnych sytuacjach może uratować ludzkie życie.

Zwycięska drużyna przygotowywała się pod czujnym okiem pana Piotra Karbowskiego, który od lat angażuje się w edukację młodzieży w zakresie pierwszej pomocy. Jego profesjonalizm i pasja bez wątpienia miały wpływ na sukces całego zespołu.

Co więcej, w gronie sędziów mistrzostw znalazł się również przedstawiciel Ostródy – pan Stanisław Makowski, znany ze swojego zaangażowania w działania edukacyjne i społeczne. Jego obecność była dodatkowym powodem do dumy dla całego środowiska.

Gratulujemy serdecznie całej drużynie oraz opiekunowi – Zespół Szkół Zawodowych im. Sandora Petöfi kolejny raz udowodnił, że Ostróda jest miejscem, gdzie kształci się nie tylko fachowców, ale też młodych ludzi gotowych ratować życie!

Foto: ZSZ im. Sandora Petöfi

(redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%