Jak poinformował burmistrz Ostródy Rafał Dąbrowski, diabelski młyn ma stanąć na końcu ul. Spichrzowej. To prywatna inicjatywa, która pokazuje, że Perła Mazur z roku na rok staje się coraz bardziej rozpoznawalna, atrakcyjna i konsekwentnie wzmacnia swoją markę
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, koło — niemal identyczne jak to, które działało w Elblągu — ma być gotowe jeszcze przed Dniami Morza i pozostanie w Ostródzie do końca wakacji
Co ważne, szykują się też dobre wiadomości dla posiadaczy Karty Ostródzkiej. Szczegóły mają zostać podane już wkrótce.
Skorzystalibyście z takiej atrakcji?
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrodaflesz.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz