Nasze sprawy - tym zyje Powiat Ostródzki, Ostróda i okolice

Zamknij

Diabelski młyn w Ostródzie już tego lata? Podziwiaj panoramę miasta z 30 metrów

Marzena Matuszka 12:32, 23.06.2026 Aktualizacja: 12:33, 23.06.2026
Skomentuj Ostróda: Podziwiaj panoramę miasta z 30 metrów: Diabelski młyn już latem Foto: Ostróda Flesz

Plotki o tym, że w Ostródzie w wakacje stanie diabelski młyn, a mieszkańcy i turyści będą mogli podziwiać Jezioro Drwęckie i panoramę Ostródy z wysokości 30 metrów potwierdziły się!

Jak poinformował burmistrz Ostródy Rafał Dąbrowski, diabelski młyn ma stanąć na końcu ul. Spichrzowej. To prywatna inicjatywa, która pokazuje, że Perła Mazur z roku na rok staje się coraz bardziej rozpoznawalna, atrakcyjna i konsekwentnie wzmacnia swoją markę

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, koło — niemal identyczne jak to, które działało w Elblągu — ma być gotowe jeszcze przed Dniami Morza i pozostanie w Ostródzie do końca wakacji

Co ważne, szykują się też dobre wiadomości dla posiadaczy Karty Ostródzkiej. Szczegóły mają zostać podane już wkrótce.

Skorzystalibyście z takiej atrakcji?

(Marzena Matuszka)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrodaflesz.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%