Zamknij

Kosmiczny wynik w Tyrowie: LKS Tyrowo rozgromiło Warmiak Łukta 16:0!

16:51, 21.04.2024 redakcja Aktualizacja: 16:52, 21.04.2024
Skomentuj

Niespotykanym wynikiem zakończyło się rozegrane w sobotę 20 kwietnia spotkanie 18 kolejki A-klasy pomiędzy zespołami LKS Tyrowo i Warmiakiem Łukta. Gospodarze z Tyrowa pokonywali bramkarza z Łukty aż 16 razy, sami nie tracąc żadnej bramki!

Do przerwy było 4:0 dla piłkarzy z Tyrowa w Gminie Ostróda, choć bramek mogło być więcej, jednak sporo sytuacji nie udało się wykorzystać. Prawdziwy bum nastąpił po zmianie stron. W drugich 45 minutach gospodarze trafiali aż 12 razy i ostatecznie wygrali 16:0.

Po 3 bramki w tym historycznym, chyba dla obu drużyn spotkaniu strzelili Łukasz Goździejewski oraz Radosław Gajewski. Po 2 bramki dołożyli Michał Rutkowski, Dominik Szytniewski, Bartosz Klamant i Rocco De Rosa. Na listę strzelców wpisali się także Tomasz Klimek oraz Paweł Wilamowski.

To rekordowe zwycięstwo piłkarzy z Tyrowa w historii klubu.

LKS Tyrowo - GLKS Warmiak Łukta: 16:0 (4:0)

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!