Zamknij

Sprzedawca materiałów budowlanych

Nr oferty: StPr/24/1529Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Olsztyńska 24, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie
Zakres obowiązków: - sprzedaż, - obsługa klienta Praca w godzinach 7:00 - 15:00, 8:00 - 16:00, 9:00 - 17:00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 17.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: - doświadczenie zawodowe wymagane, - punktualność, - wysoka kultura osobista, - umiejętność pracy w zespole
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Barbara Agnieszka Korzus BUDOCENTRUM Ostróda
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Olsztyńska 24, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie
    Osoba do kontaktu: Barbara Korzus
    Numer telefonu: 692375355
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: .
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    - sprawdzanie stanów magazynowych, - przyjmowanie towarów, - odbieranie towarów, - obsługa klienta, - układanie, sortowanie towaru, - utrzymanie czystości na magazynie Praca w godzinach 7:00 - 15:00, 8:00 - 16:00, 9:00 - 17:00.
    StPr/24/1528
    data rozpoczęcia pracy od 17.10.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    - sprzedaż, - obsługa klienta Praca w godzinach 7:00 - 15:00, 8:00 - 16:00, 9:00 - 17:00.
    StPr/24/1529

    Przygotowywanie, sprawdzanie dokumentów do biura rachunkowego.
    StPr/24/1530
    wynagrodzenie od od 2 150 PLN

    PRACE ZWIĄZANE Z PRACĄ PRZY PRODUKCJI I OBRÓBCE MIĘSA
    StPr/24/1531
    data rozpoczęcia pracy od 31.10.2024
    wynagrodzenie od od 28,1 PLN

    Przenoszenie pojemników z mięsem i ustawianie na paletach. Ręczne przesuwanie wieszaków z indykiem.
    StPr/24/1536
    data rozpoczęcia pracy od 04.11.2024

    Mechanik samochodowy (dostawcze, ciężarowe)
    StPr/24/1535
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    - przygotować towar, - przewozić.
    StPr/24/1524
    data rozpoczęcia pracy od 16.10.2024
    wynagrodzenie od od 5 100 PLN

    Kontrola stanu dróg i obiektów mostowych. Prowadzenie ewidencji, wykazów i ksiąg obiektów mostowych, gromadzenie danych techniczno-eksploatacyjnych o obiektach mostowych i przepustach obsługa programu komputerowego. Zbieranie i przekazywanie informacji o stanie obiektów mostowych administrowanych przez ZDP. Koordynacja wykonywania na obiektach mostowych robót interwencyjnych związanych z zagrożeniem bezpieczeństwa ruchu drogowego. Nadzór nad przeprowadzaniem okresowych kontroli drogowych obiektów inżynierskich. Prowadzenie oraz udział w przeglądach obiektów mostowych. Sporządzanie kalkulacji i kosztorysów na roboty drogowo-mostowe na podstawie opracowanych przedmiarów przygotowanych wspólnie z Obwodami Drogowymi. Przygotowanie dokumentów potrzebnych do procesu budowlanego, uzyskiwanie decyzji środowiskowych, pozwoleń konserwatorskich, pozwoleń na budowę, zgłoszeń oraz innych wymaganych uzgodnień, wniosków. Przygotowywanie infrastruktury drogowej dla potrzeb obronnych oraz wykonywanie innych zadań na rzecz obronności kraju. Przygotowywanie nieskomplikowanej dokumentacji technicznej. Nadzór nad opracowywaniem dokumentacji technicznej zewnętrznej. Przygotowywanie materiałów technicznych do zamówień publicznych (specyfikacje techniczne, kalkulacje, opis techniczny zamówienia, wniosek o uruchomienie procedury zamówień publicznych). Udział w komisji przetargowej. Prowadzenie nadzoru z ramienia inwestora nad realizacją robót, odbiór robót oraz ostateczne ich rozliczanie. Organizowanie przeglądów gwarancyjnych zrealizowanych zadań. Załatwianie interwencji obcych związanych z realizacją prowadzonych zadań w zakresie dróg i obiektów mostowych. Opracowywanie projektów/planów finansowych budowy, przebudowy, remontu dróg oraz drogowych obiektów inżynierskich. Udział w opracowywaniu dokumentów planistycznych. Organizowanie/udział w pomiarach ruchu drogowego na drogach przygotowywanych pod inwestycje. Pełnienie dyżurów zimowego utrzymania dróg. Obsługa programów komputerowych.
    StPr/24/1525
    data rozpoczęcia pracy od 01.11.2024
    wynagrodzenie od od 5 300 do 6 360 PLN

    Ochrona obiektów Godziny pracy 14:00 - 6:00.
    StPr/24/1520
    data rozpoczęcia pracy od 15.10.2024

    - sprzątanie pomieszczeń socjalnych - sprzątanie biura Godziny pracy: 14:00 - 22:00
    StPr/24/1519