Zamknij

Magazynier

Nr oferty: StPr/24/1528Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Olsztyńska 24, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie
Zakres obowiązków: - sprawdzanie stanów magazynowych, - przyjmowanie towarów, - odbieranie towarów, - obsługa klienta, - układanie, sortowanie towaru, - utrzymanie czystości na magazynie Praca w godzinach 7:00 - 15:00, 8:00 - 16:00, 9:00 - 17:00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 17.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Wymagania pożądane
    Uprawnienia:
    • kurs-wózek widłowy
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: - doświadczenie zawodowe i znajomość branży budowlanej mile widziane, - punktualność, - wysoka kultura osobista, - umiejętność pracy w zespole
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Barbara Agnieszka Korzus BUDOCENTRUM Ostróda
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Olsztyńska 24, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie
      Osoba do kontaktu: Barbara Korzus
      Numer telefonu: 692375355
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: .
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      - sprawdzanie stanów magazynowych, - przyjmowanie towarów, - odbieranie towarów, - obsługa klienta, - układanie, sortowanie towaru, - utrzymanie czystości na magazynie Praca w godzinach 7:00 - 15:00, 8:00 - 16:00, 9:00 - 17:00.
      StPr/24/1528
      data rozpoczęcia pracy od 17.10.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      - sprzedaż, - obsługa klienta Praca w godzinach 7:00 - 15:00, 8:00 - 16:00, 9:00 - 17:00.
      StPr/24/1529

      Przygotowywanie, sprawdzanie dokumentów do biura rachunkowego.
      StPr/24/1530
      wynagrodzenie od od 2 150 PLN

      PRACE ZWIĄZANE Z PRACĄ PRZY PRODUKCJI I OBRÓBCE MIĘSA
      StPr/24/1531
      data rozpoczęcia pracy od 31.10.2024
      wynagrodzenie od od 28,1 PLN

      Przenoszenie pojemników z mięsem i ustawianie na paletach. Ręczne przesuwanie wieszaków z indykiem.
      StPr/24/1536
      data rozpoczęcia pracy od 04.11.2024

      Mechanik samochodowy (dostawcze, ciężarowe)
      StPr/24/1535
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      - przygotować towar, - przewozić.
      StPr/24/1524
      data rozpoczęcia pracy od 16.10.2024
      wynagrodzenie od od 5 100 PLN

      Kontrola stanu dróg i obiektów mostowych. Prowadzenie ewidencji, wykazów i ksiąg obiektów mostowych, gromadzenie danych techniczno-eksploatacyjnych o obiektach mostowych i przepustach obsługa programu komputerowego. Zbieranie i przekazywanie informacji o stanie obiektów mostowych administrowanych przez ZDP. Koordynacja wykonywania na obiektach mostowych robót interwencyjnych związanych z zagrożeniem bezpieczeństwa ruchu drogowego. Nadzór nad przeprowadzaniem okresowych kontroli drogowych obiektów inżynierskich. Prowadzenie oraz udział w przeglądach obiektów mostowych. Sporządzanie kalkulacji i kosztorysów na roboty drogowo-mostowe na podstawie opracowanych przedmiarów przygotowanych wspólnie z Obwodami Drogowymi. Przygotowanie dokumentów potrzebnych do procesu budowlanego, uzyskiwanie decyzji środowiskowych, pozwoleń konserwatorskich, pozwoleń na budowę, zgłoszeń oraz innych wymaganych uzgodnień, wniosków. Przygotowywanie infrastruktury drogowej dla potrzeb obronnych oraz wykonywanie innych zadań na rzecz obronności kraju. Przygotowywanie nieskomplikowanej dokumentacji technicznej. Nadzór nad opracowywaniem dokumentacji technicznej zewnętrznej. Przygotowywanie materiałów technicznych do zamówień publicznych (specyfikacje techniczne, kalkulacje, opis techniczny zamówienia, wniosek o uruchomienie procedury zamówień publicznych). Udział w komisji przetargowej. Prowadzenie nadzoru z ramienia inwestora nad realizacją robót, odbiór robót oraz ostateczne ich rozliczanie. Organizowanie przeglądów gwarancyjnych zrealizowanych zadań. Załatwianie interwencji obcych związanych z realizacją prowadzonych zadań w zakresie dróg i obiektów mostowych. Opracowywanie projektów/planów finansowych budowy, przebudowy, remontu dróg oraz drogowych obiektów inżynierskich. Udział w opracowywaniu dokumentów planistycznych. Organizowanie/udział w pomiarach ruchu drogowego na drogach przygotowywanych pod inwestycje. Pełnienie dyżurów zimowego utrzymania dróg. Obsługa programów komputerowych.
      StPr/24/1525
      data rozpoczęcia pracy od 01.11.2024
      wynagrodzenie od od 5 300 do 6 360 PLN

      Ochrona obiektów Godziny pracy 14:00 - 6:00.
      StPr/24/1520
      data rozpoczęcia pracy od 15.10.2024

      - sprzątanie pomieszczeń socjalnych - sprzątanie biura Godziny pracy: 14:00 - 22:00
      StPr/24/1519