Zamknij

Gm. Biskupiec: Mitsubishi z 5 osobami uderzyło w drzewo, na miejscu LPR

Ostroda Flesz/Łukasz Matuszka 12:04, 23.11.2025 Aktualizacja: 12:07, 23.11.2025
Skomentuj Foto: KPP Nowe Miasto Lubawskie Foto: KPP Nowe Miasto Lubawskie

Do dramatycznego wypadku drogowego doszło dziś, w niedzielę 23 listopada w Szwarcenowie w powiecie nowomiejskim w województwie warmińsko-mazurskim. Na miejscu pracują służby ratunkowe, wezwano także Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

W niedzielę 23 listopada w godzinach porannych doszło do poważnego wypadku drogowego w miejscowości Szwarcenowo w gminie Biskupiec w powiecie nowomiejskim. 

Jak poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Nowym Mieście Lubawskim, kierujący samochodem osobowym marki Mitsubishi uderzył w drzewo. Autem podróżowało pięć osób. 

Najciężej ranna została pasażerka samochodu, która została przetransportowana do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Na miejscu pracują służby ratunkowe — policja, straż pożarna i Zespół Ratownictwa Medycznego. Na chwilę obecną droga jest zablokowana — utrudnienia mogą potrwać kilka godzin. Policjanci będą badać okoliczności i przyczyny wypadku. 

Obecnie na drogach w województwie warmińsko-mazurskim panują trudne warunki. Jest mróz, a nawierzchnie mogą być śliskie. Prosimy kierowców o szczególną ostrożność i dostosowanie prędkości do warunków!

(Ostroda Flesz/Łukasz Matuszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
0%