Turniej rozpoczął się od eliminacji w Elblągu, które Olek przeszedł bez problemów. Finałowa część odbyła się dwa tygodnie później na stadionie przy ul. 3 Maja w Ostródzie. Zawodnik Akademii Piłkarskiej Sokół Ostróda błyskawicznie awansował z fazy grupowej, wygrywając wszystkie mecze i zdobywając aż 35 bramek.
Choć w półfinale zabrakło nieco szczęścia, ostatecznie Olek Ciesielczyk zakończył rywalizację na trzecim miejscu. Dzięki swojej skuteczności odebrał jedną z najważniejszych indywidualnych nagród – koronę króla strzelców.
Olek pokazał wielkie serce do gry i ogromny potencjał. Takie sukcesy są najlepszą motywacją do dalszej pracy.
Gratulujemy!

Foto: Akademia Piłkarska Sokół Ostróda
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrodaflesz.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz