Pod opieką nauczycielki przedmiotów zawodowych, pani Honoraty Banasiuk, uczennice zaprezentowały pracę inspirowaną tematem olimpiady – jesienią.
Ich kreacja, zatytułowana „Pod Kapeluszem Jesieni”, stanowiła idealną kompozycję fryzury z jesiennym nakryciem głowy. Włosy o jednolitej długości, ułożone z subtelną elegancją i bez nadmiernej objętości, w głębokim, jednolitym kolorze z delikatnymi refleksami, podkreślały praktyczny, a zarazem wyrafinowany charakter stylizacji.
Metaforyczne ujęcie „Kapelusza Jesieni” nawiązywało do okresu dojrzałości, bogactwa barw i subtelnych przemian charakterystycznych dla tej pory roku. W kontekście pracy uczennic, efekt „pod kapeluszem” odzwierciedlał twórczość inspirowaną estetyką jesieni, z dbałością o delikatne formy i subtelne detale, wykorzystując motywy typowe dla tej pory roku.
„Kapelusz Jesieni” to propozycja fryzury dla kobiet ceniących połączenie praktyczności z niebanalną elegancją, pozwalająca zachować stylowy wygląd zarówno w cieple kapelusza, jak i po jego zdjęciu podczas jesiennych spacerów po malowniczych okolicach Ostródy.
Ten prestiżowy sukces jest ogromnym wyróżnieniem zarówno dla utalentowanych uczennic, jak i dla Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica i Centrum Kształcenia Ustawicznego. Serdecznie dziękujemy sponsorom i organizatorom olimpiady, a przede wszystkim gratulujemy uczennicom oraz ich opiekunce, pani Honoracie Banasiuk, za ich ciężką pracę i osiągnięte wspaniałe wyniki.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz