Zamknij

110 nowych koszy na śmieci już wkrótce zastąpi stare na ulicach Ostródy!

08:48, 29.04.2025 Aktualizacja: 08:48, 29.04.2025
Skomentuj Foto: Miasto Ostróda Foto: Miasto Ostróda

Wielokrotnie zwracaliście uwagę na śmieci wysypujące się z ostródzkich koszy i bałagan wokół nich, szczególnie po weekendach. Jednym z powodów takiego stanu rzeczy miała być ich mała pojemność. Ogólnie kosze, które kilka lat temu pojawiły się na ulicach Ostródy, nie przypadły mieszkańcom miasta do gustu.

Mamy dla Was dobra wiadomość! Za około 3 miesiące na głównych ulicach Ostródy staną nowe betonowe kosze na odpady! 

Jak poinformowało Miasto Ostróda, 110 zamówionych sztuk zastąpi stare, mniejsze pojemniki. Nowe egzemplarze są aż o 20 l bardziej pojemne, a na ich obudowie znajduje się logo miasta.

Zgodnie z podpisaną  w czwartek 24 kwietnia umową wykonawca ma 100 dni na dostawę przedmiotu zamówienia.

Wiemy, że wiele osób na ten moment czeka i cieszymy się, że już niebawem nasze miasto będzie mogło stać się jeszcze bardziej czyste i zadbane! - czytamy w social mediach Urzędu miejskiego w Ostródzie

(redakcja/Miasto Ostróda)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%