Jak pisze: droga do samej wsi już od dziś przejezdna, jednak w odległości ponad kilometra dalej znajduje się 1 domostwo, do którego, według naszej czytelniczki, od sylwestra nie ma dojazdu. Mieszkający tam ludzie radzą sobie jak mogą, pieszo, przez las udało się im donieść zakupy.
"O lekarzu czy czymkolwiek można zapomnieć. Tu potrzebna jest już jakaś ładowarka, bo zwykły pług nie pomoże" - pisze nasza czytelniczka.
O sytuacji poinformowaliśmy też KPP w Ostródzie.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrodaflesz.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz