Zamknij

Dramat na Jezioraku - utonął wędkarz. Na miejscu także strażacy z Ostródy

21:12, 14.05.2024 Aktualizacja: 21:24, 14.05.2024
Skomentuj

Do tragicznego zdarzenia doszło dziś po południu na Jeziorze Jeziorak. Utonął wędkarz, który wypadł z łodzi.

Jak informuje mł. bryg. Grzegorz Różański, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie, służby otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu dziś, we wtorek 14 maja po godzinie 16:30.

W miejscowości Nowe Chmielówko w powiecie iławskim dwóch mężczyzn wypłynęło dwoma łódkami na ryby na najdłuższe jezioro w Polsce  - Jeziorak. W pewnej chwili jeden z mężczyzn wpadł do wody  i nie wypłynął.

Na miejsce zadysponowano między innym Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie.

Po ponad godzinie - o 17:49 nurkowie z Ostródy wydobyli około 60-letniego mężczyznę z wody. Natychmiast przystąpiono do resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Niestety długotrwała reanimacja nie przyniosła ona skutku. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Wyrazy współczucia dla najbliższych.

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

 

(redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%