Kultura

Zamknij

Wiedźmuchy jako "Psie Baby" w programie Mam Talent w TVN!

redakcja 09:38, 03.03.2025 Aktualizacja: 12:51, 26.10.2025
Skomentuj Wiedźmuchy jako "Psie Baby"  w programie Mam Talent w TVN! Foto: Mam Talent TVN

Ruszyła kolejna edycja programu Mam Talent w TVN i to od razu z naszym lokalnym akcentem. We wczorajszym odcinku zaprezentował się Zespół „Psie Baby” z Gminy Dywity pod kierownictwem Alicji Tomaszewskiej. 

Większość Pań już wcześniej, jako znane niemal wszystkim Wiedźmuchy, próbowała sił we wcześniejszej edycji programu. Wtedy pisaliśmy o tym tutaj:

::news{"type":"see-also","item":"46200"}

Wczorajszy występ wzbudził entuzjazm zarówno publiczności, jak i jury. Piosenka "W nocy będzie solo, solo…” nikogo nie pozostawiła obojętnym. Oczywiście jurorzy byli na tak, a Marcin Prokop zapowiedział, że gdyby piosenka zadebiutowała na liście przebojów, to na pewno zajęłaby pierwsze miejsce.

Zarówno on, jak i Agnieszka Chylińska oraz Julia Wieniawa byli na tak i Psie Baby zakwalifikowały się dalej do kolejnego występu.

Ale to nie wszystko. Na koniec, co nie często zdarza się w programie, doszło do wspólnego występu jurorów i Pań z z Dywit w piosence Agnieszki Chylińskiej "Kiedyś do Ciebie wrócę".

Zresztą zobaczcie obydwa występy poniżej na filmach i  napiszcie co o nich sądzicie. Ciekawi jesteśmy Waszego zdania.

Najpierw filmik z wykonania "W nocy będzie solo, solo..."

A teraz zobaczcie wspólne wykonanie piosenki Agnieszki Chylińskiej:

 

(redakcja)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrodaflesz.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%