Magiczny niedzielny wieczór z przebojami ABBY w ostródzkim amfiteatrze
19:51, 07.07.2025
Aktualizacja: 20:17, 07.07.2025
Skomentuj
Foto: Ostróda Flesz
W niedzielę, 6 lipca w Amfiteatrze w Ostródzie odbył się wyjątkowy spektakl muzyczny – „Mamma Mia! Tribute to ABBA”.
Wydarzenie przyciągnęło mieszkańców i turystów, którzy wspólnie bawili się przy największych przebojach legendarnej szwedzkiej grupy.
Publiczność żywiołowo reagowała na znane utwory – śpiewano, tańczono i klaskano w rytm nieśmiertelnych hitów takich jak „Dancing Queen”, „Mamma Mia” czy „Waterloo”. Artyści występujący na scenie nie tylko pięknie śpiewali, ale także znakomicie oddali klimat lat świetności ABBY – zarówno kostiumami, jak i energią sceniczną. Nie zabrakło także krótkich opowieści wprowadzających w klimat tamtych lat i przybliżających historię szwedzkiego zespołu.
Największe hity ABBY w formie musicalowego show wykonali artyści z Teatru Variete Muza z Koszalina. Czworo głównych wykonawców znakomicie wcieliło się w role członków zespołu ABBA, a tancerki uświetniały całe show.
Widowisko dostarczyło wielu wzruszeń, a także porwało do tańca widzów w każdym wieku. To była prawdziwa muzyczna podróż do przeszłości, której uczestnicy długo nie zapomną!
Zobaczcie poniżej naszą fotorelację.
[FOTORELACJA]12622[/FOTORELACJA]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz