Zamknij

Druga porażka z rzędu Sokoła Ostróda. Tym razem u siebie z Mrągowią [FOTO + VIDEO]

09:53, 15.09.2024 redakcja Aktualizacja: 09:54, 15.09.2024
Skomentuj Foto: Piotr Bagiński Foto: Piotr Bagiński

Drugą porażkę z rzędu zanotowali piłkarze Sokoła Ostróda w tym sezonie IV ligi. po zeszłotygodniowej stracie punktów w Nidzicy tym razem przegrali na własnym boisku z Mrągowią Mrągowo 0:3.

Trener ostródzian Andrzej Burchart w porównaniu do ostatniego przegranego meczu w Nidzicy dokonał trzech zmian w wyjściowej jedenastce.  Sokół wybiegł w składzie: Sikora - Liberacki, Błaut, Musiński, Gajewski, Śnieżawski, Styś, Nowicki, Wasiak, Szymański, Wypych.

Trudno w tym meczu napisać coś pozytywnego o grze ostródzian, którzy gładko ulegli rywalom. Nie najlepsza gra w obronie niestety przyniosła taki skutek. Szybko zdobyte 2 bramki przez gości właściwie ustawiły to spotkanie.

Już w 13 minucie ostródzianie przegrywali 0:2, a na listę strzelców wpisali się najpierw Maluchnik, a później Wypniewski. Dwukrotnie Siora odbijał pierwsze strzały rywali, ale wobec dobitek był bezradny.

Ostródzianie starali się odrabiać straty, jednak brakowało wykończenia akcji i skuteczności. Sporo było także niecelnych podań w drużynie trójkolorowych.

W 90 minucie goście dobili ostródzian po kontrze. zdobywają trzecia bramkę. Jej strzelcem został Bah.

Po słabym meczu ostródzianie przegrali z Mrągovią 0:3. Na własnym boisku w 3 meczach na razie dwukrotnie zremisowali i raz przegrali. Czy kibice Sokoła doczekają się 3 punktów na stadionie przy ul. 3 Maja?

Po tym spotkaniu Sokół z 8 punktami zajmuje 9 miejsce w tabeli, tracąc 7 punktów do liderującego Startu Nidzica

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji autorstwa Piotra Bagińskiego i pomeczową konferencję prasową z Sokół Ostróda Youtube.

Sokół Ostróda - Mrągovia Mragowo 0:3

Bramki: Maluchnik 6', Wypniewski 13', Bah 90'