Zamknij

Mnóstwo miejsc na podium zawodników Ostróda Sport Team podczas MTB Miłakowo!

10:54, 11.09.2024 redakcja Aktualizacja: 20:08, 11.09.2024
Skomentuj

W miniony weekend zawodnicy Ostróda Sport Team nie próżnowali. W sobotę 7 września odbyły się zawody MB Miłakowo, w których wzięli udział.

W sobotę pojechaliśmy na kultowe już w naszym regionie zawody MTB Miłakowo. Przez kilka ostatnich lat organizatorzy stawiają organizacyjną poprzeczkę bardzo wysoko. Trzeba przede wszystkim powiedzieć, że wyścig przebiega głównie na trasie zbudowanej ich ciężką i wieloletnią pracą. Pogoda była extra. Organizacja super - komentuje w mediach społecznościowych OST.

Przejdźmy jednak do wyników. Na dystansie FUN 10 km w kategorii dziewczęta 8-10 lat Iga Rawdanowicz zajęła 1 miejsce, Antonina Gałkowska 3 miejsce. Gratulacje dziewczyny.

W kategorii chłopcy 8-10 lat Hubert Zworski zajął 6 miejsce. W kategorii chłopcy 11-12 lat Maksymilian Ostrowski uplasował się na 5 miejscu. W kategorii dziewczęta 13-14 lat Patrycja Żebrowska zajęła 1 miejsce. Brawo Patrycja!

W kategorii chłopcy 13-14 lat Stanisław Struk uplasował się na 4 miejscu.

Dystans Adventure 26 km. Monika Habant zajęła 5 miejsce wśród kobiet i 2 w K2. Paweł Rawdanowicz uplasował się na 3 miejscu w kategorii OPEN i 1 w M4. Wiktor Karwowski zajął miejsce 15 OPEN i 1 w M2, Marcin Pietrzak 18 OPEN i 9 w M4, Krzysztof Zworski 22 OPEN i 8 w M3, Marcin Łagodziński 27 OPEN i 12 w M4, Krzysztof Karwowski 31 OPEN i 14 w M4.

Na dystansie Classic 42 km Adam Gałkowski uplasował się na 8 miejscu OPEN i 5 w M4, a Jędrzej Żebrowski 13 OPEN i 2 w M2.

Poniżej fotorelacja autorstwa Ostróda Sport Team.