Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Daj bliskim chwilę,
którą zapamiętają
Kup prezent
Zamknij

Morąg: Odszedł Kazimierz Horn – długoletni żołnierz morąskiego garnizonu

Łukasz Matuszka 14:32, 01.12.2025 Aktualizacja: 14:33, 01.12.2025
Skomentuj Foto: Klub Wojskowy 20BBZ w Morągu Foto: Klub Wojskowy 20BBZ w Morągu

Klub Wojskowy 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej w Morągu poinformował o śmierci Kazimierza Horna, wieloletniego żołnierza zawodowego związanego z morąskim garnizonem. Był on znaną i cenioną postacią w lokalnym środowisku.

Kazimierz Horn przez wiele lat służył w strukturach garnizonu, a po zakończeniu służby aktywnie uczestniczył w życiu społeczności weteranów. Regularnie brał udział w spotkaniach organizowanych z okazji „Dnia Weterana”, integrujących byłych żołnierzy oraz uczestników misji poza granicami państwa. W środowisku wojskowym zapamiętano go jako osobę zaangażowaną, koleżeńską i zawsze gotową do współpracy.

Uroczystości pogrzebowe śp. Kazimierza Horna odbyły się 28 listopada w Morągu. Został pochowany na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Dąbrowskiego, gdzie rodzina, przyjaciele oraz przedstawiciele lokalnych instytucji wojskowych pożegnali go w atmosferze refleksji i szacunku.

Cześć Jego Pamięci.

(Łukasz Matuszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrodaflesz.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%