Odbiór roślin zaplanowano na poniedziałek, 25 maja, w godzinach od 11:00 do 12:00. Kwiaty będzie można odebrać w trzech punktach na terenie miasta.
Miasto zachęca, by zabrać ze sobą kartony, skrzynki lub worki, które ułatwią bezpieczne przeniesienie roślin do domu.
Akcja związana jest z wymianą miejskich nasadzeń z wiosennych na letnie. Zamiast wyrzucać rośliny, samorząd postanowił oddać je mieszkańcom. To rozwiązanie nie tylko ekologiczne, ale również bardzo praktyczne - miejskie kwiaty jeszcze przez długi czas będą mogły zdobić balkony, działki i przydomowe ogródki ostródzian.

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrodaflesz.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz