Zamknij

Nauczyciel języka niemieckiego 4/18

Nr oferty: StPr/24/1198Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kardynała Wyszyńskiego 2, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć dydaktycznych Praca w godzinach 08:00 - 17:40
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 4
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 1 091 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
    Język:
    • niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
      Uprawnienia:
      • Przygotowanie pedagogiczne
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: uprawnienia do nauczania języka niemieckiego
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Zespół Szkół Zawodowych im.Staszica i Centrum Kształcenia Zawodowego w Ostródzie
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Kardynała Wyszyńskiego 2, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazu
        Osoba do kontaktu: Urszula Gerszyńska - Podolak
        Numer telefonu: 646 52 78 w.24
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: .
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście
        - Rozliczanie mediów lokali mieszkalnych i użytkowych. - Ewidencja danych w systemie komputerowym. - Weryfikacja i wprowadzanie dokumentów księgowych. - Dokonywanie okresowych rozliczeń. - Przygotowanie zestawień, sprawozdań, analiz.
        StPr/24/1382
        data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024
        wynagrodzenie od od 4 300 do 4 500 PLN

        Rozliczanie małej apółki z o.o.
        StPr/24/1378
        data rozpoczęcia pracy od 12.09.2024
        wynagrodzenie od od 2 150 PLN

        - realizacja przydzielonych zadań w zakresie obróbki tworzyw sztucznych - praca fizyczna i prace manualne (cięcie, frezowanie, wiercenie, gięcie, klejenie, szlifowanie, polerowanie, montaż wyrobów), - obsługa elektronarzędzi (wiertarek, wkrętarek, wyrzynarek) i innych narzędzi montażowych, - dbanie o wysoką jakość wytwarzanych produktów, - dbałość o utrzymanie dobrego stanu technicznego maszyn, urządzeń i narzędzi, - utrzymanie stanowiska pracy w czystości, - przestrzeganie zasad BHP, - pobieranie towaru z magazynu
        StPr/24/1376
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        StPr/24/1375

        zgodnie ze stanowiskiem
        StPr/24/1368
        data rozpoczęcia pracy od 11.09.2024

        Wg stanowiska
        StPr/24/1360
        data rozpoczęcia pracy od 10.09.2024
        wynagrodzenie od od 28,1 PLN

        zgodnie z programem stażu
        StPr/24/1362
        wynagrodzenie od 1 994,4 PLN