Zamknij

Sprzedawca w branży mięsnej

Nr oferty: StPr/24/0851Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Piastowska 5, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie
Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem godziny pracy: 6-14, 12-20
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 22.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: DOMI Sp. z o.o.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: JARACZA 26A, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie
    Osoba do kontaktu: Emilia Bagińska
    Numer telefonu: 508878296
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Prace budowlane i remontowe
    StPr/24/0930
    data rozpoczęcia pracy od 17.06.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Sprzątanie hali produkcyjnej z zapleczem socjalnym.
    StPr/24/0932
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024
    wynagrodzenie od od 32,4 PLN

    Dbanie o porządek w halach produkcyjnych, sprzątanie hali produkcyjnych, części socjalnych i sanitariatów, obsługa elektronarzędzi do czyszczenia, dezynfekcja i mycie maszyn, użytkowanie środków chemicznych. Dbanie o czystość miejsca pracy ("Usługi")
    StPr/24/0925
    data rozpoczęcia pracy od 12.06.2024
    wynagrodzenie od od 27,7 PLN

    wg stanowiska Praca w godzinach otwarcia gabinetu 8:00 - 20:00.
    StPr/24/0923
    wynagrodzenie od od 38 do 60 PLN

    Obsługa i nadzorowanie urządzenia do wytwarzania wyrobów sztucznych. Przygotowywanie surowców, sortowanie półfabrykatów.
    StPr/24/0920
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    - dozór i ochrona na terenie obiektu - podejmowanie interwencji w momencie zgłoszonego zagrożenia Praca w godzinach 6-18, 14-22.30 Ochrona obiektu: Carrefour w Ostródzie
    StPr/24/0922

    wg stanowiska praca w delegacji - cała Polska
    StPr/24/0924

    - praca na zmywaku, - sprzątanie Praca w godzinach 15:00 - 21:00.
    StPr/24/0916
    data rozpoczęcia pracy od 11.06.2024

    Trybowanie, wykrawanie.
    StPr/24/0903
    data rozpoczęcia pracy od 24.06.2024

    Wyrób i wypiek wyrobów cukierniczych.
    StPr/24/0908
    data rozpoczęcia pracy od 06.06.2024
    wynagrodzenie od od 5 300 PLN