Do zdarzenia doszło w niedzielę, około godziny 16:00, na terenie miejscowości Małdyty. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki BMW.
Szybko okazało się, że za kierownicą siedział zaledwie 18-letni mężczyzna, który — mimo młodego wieku — miał już na koncie aktywny zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi. To jednak nie był koniec nieprawidłowości.
Funkcjonariusze sporządzili niezbędną dokumentację, a sprawa zostanie przekazana do sądu. 18-latek będzie musiał liczyć się z poważnymi konsekwencjami prawnymi.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrodaflesz.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz