Najzdolniejsi absolwenci szkół ponadpodstawowych z Powiatu Ostródzkiego zostali uhonorowani prestiżowym tytułem Primus Inter Pares.
To wyróżnienie trafia do uczniów, którzy nie tylko osiągnęli znakomite wyniki w nauce, ale także wykazali się aktywnością społeczną, sukcesami w konkursach i olimpiadach oraz zaangażowaniem w życie swoich szkół.
Zobaczcie zdjęcia z uroczystości z archiwum Powiatu Ostródzkiego.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz
odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrodaflesz.pl. Dodanie opinii jest
równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś,
że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku
Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrodaflesz.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz