Fotorelacje

Zamknij
19:35, 26.06.2025

Uroczystość wręczenia nagród Starosty Ostródzkiego dla najzdolniejszych absolwentów szkół ponadpodstawowych odbyła się 26 czerwca 2025 roku w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Ostródzie. Tradycyjnie już, tytuł „Primus Inter Pares” (z łac. „Pierwszy wśród równych”) przyznano uczniom, którzy nie tylko osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, ale również wyróżnili się w wielu innych dziedzinach.

Poniżej zdjęcia z uroczystości z archiwum Powiatu Ostródzkiego

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
I Forum Organizacji Pozarządowych za nami
zobacz fotorelację
MDP z Miłakowa Mistrzem Polski w Ratownictwie!
zobacz fotorelację
A. Przybyła i S. Kopiczko wygrywają Półmaraton
zobacz fotorelację
Młodzi karatecy z Ostródy podbili Austrię
zobacz fotorelację
Dwie osoby w szpitalu po wypadku koło Pieniężna
zobacz fotorelację
Trwa budowa strefy rekreacyjnej przy Drwęcy w Ostródzie
zobacz fotorelację
Czołowe zderzenie samochodu z motocyklem w regionie
zobacz fotorelację
Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty
zobacz fotorelację
Nowy samochód dla strażaków w Łukcie!
zobacz fotorelację
Stara kładka zniknęła z krajobrazu Morąga
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrodaflesz.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz