Fotorelacje

Zamknij
12:24, 03.09.2024

Wojewódzka Inauguracja Roku Szkolnego 2024/2025 odbyła się w poniedziałek 2 września w Zespole Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Ostródzie.

Gospodarzami uroczystości byli: Wojewoda Warmińsko-Mazurski Radosław Król, Starosta Ostródzki Andrzej Wiczkowski, Warmińsko-Mazurska Kurator Oświaty Jolanta Weronika Skrzypczyńska oraz Dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa Paweł Muszyński, który razem z Wicedyrektor Mirosławą Wiśniewską poprowadzili uroczystość.

Poniżej fotorelacja z uroczystości. Zdjęcia ZSR im. W. Witosa w Ostródzie.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Dofinasowanie na remont bocznego boiska na stadionie
zobacz fotorelację
Młodzi kolarze z Ostródy na Pucharze Polski
zobacz fotorelację
Wyjątkowe święto szkoły w Szyldaku
zobacz fotorelację
Gorąca debata oksfordzka w morąskim ZSZiO
zobacz fotorelację
Mieszkańcy wspólnie upiększają osiedle Centrum
zobacz fotorelację
Ostróda: Gwiazdy śpiewały Grechutę
zobacz fotorelację
Spotkanie MDP "Na Granicy Powiatów" w Dąbrównie
zobacz fotorelację
Młode szczypiornistki rywalizowały w Idzbarku
zobacz fotorelację
Kolarze z Ostródy walczyli z trasą i upałem
zobacz fotorelację
Dzieci z SP 3 przedstawiły "Czerwonego kapturka"
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrodaflesz.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz