W Komisariacie Policji w Morągu odbyła się uroczystość wprowadzenia nowego Komendanta Komisariatu Policji w Morągu. Dotychczasowy Komendant – mł. insp. Marek Kaszuba podjął decyzję o odejściu ze służby w stan spoczynku.
Z dniem 18 stycznia 2025 roku Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie insp. Adam Borowski powierzył obowiązki na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Morągu – podinsp. Krzysztofowi Majewskiemu.
Poniżej fotorelacja z uroczystości. Zdjęcia: Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrodaflesz.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz