Policjanci Wydziału w Kielcach przy wsparciu funkcjonariuszy z Olsztyna Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości, zatrzymali na terenie Elbląga cztery osoby zamieszane w proceder wyłudzania pieniędzy w zamian za usuwanie negatywnych komentarzy w sieci, dotyczących trzech kancelarii adwokackich.
Sąd Rejonowy przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował wobec głównego podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrodaflesz.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz