Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Daj bliskim chwilę,
którą zapamiętają
Kup prezent
Zamknij
13:40, 24.07.2024

W czwartek 23 maja około godz. 21:00 na drodze powiatowej koło miejscowości Wikno (gm. Nidzica) doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Dziś wracamy do tej sprawy. Opisujemy dalsze losy jednej z uczestniczek wypadku 22-letniej Alicji.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że na łuku drogi samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo. Autem podróżowały 4 osoby z Nidzicy. W wyniku zderzenia, śmierć na miejscu poniósł 39-letni kierujący i 58-letni pasażer. Pozostali pasażerowie: 22-letnia kobieta i 28-letni mężczyzna zostali przetransportowani do szpitali.

Więcej w artykule poniżej. Poda artykułem fotorelacja ze zdjęciami z wypadku oraz ze zdjęciami Alicji ze szpitala.

[ZT]92332[/ZT]

 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Uczennnice ZSR im. W. Witosa najlepsze w konkursie
zobacz fotorelację
Weekend cudów Szlachetnej Paczki w Ostródzie
zobacz fotorelację
12 medali ostródzkich karateków we Włocławku
zobacz fotorelację
2 osoby nie zginęły w tragicznym wypadku
zobacz fotorelację
Konkurs na Najpiękniejszy Stół Bożonarodzeniowy
zobacz fotorelację
Konkurs z wiedzy o flagach świata w ekonomiku
zobacz fotorelację
Warsztaty kreatywne i spotkania z alpakami w BIG Ostróda
zobacz fotorelację
Wmurowano akt erekcyjny na budowie siedziby KP PSP
zobacz fotorelację
Gm. Ostróda:Uczennice z SP w Durągu na konferencji
zobacz fotorelację
Międzynarodowy Dzień Wolontariusza w powiecie
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz