Zamknij

Sokół znów wygrywa na wyjeździe! Granica zdobyta w Kętrzynie [FOTO]

08:24, 22.09.2024 redakcja Aktualizacja: 12:40, 22.09.2024
Skomentuj Foto: Piotr Bagiński Foto: Piotr Bagiński

Po dwóch porażkach z rzędu w IV lidze Sokół znów zwyciężył na wyjeździe. Tym razem w Kętrzynie ostródzianie pokonali tamtejsza Granicę 2:0.

Nowy trener Marek Śnieżawski zdecydował się na następujące zestawienie: Wieliczko - Liberacki, Błaut, Musiński, Gajewski, Śnieżawski, Nowicki, Pieczarka, Wasiak, Szymański, Koć.

Obydwie bramki w tym meczu padły w drugiej połowie.

Najpierw w 69 minucie po składnej i szybkiej akcji ostródzian do bramki gospodarzy trafił Igor Koć.

Wynik meczu ustalił w 83 minucie Kacper Nowicki, który, po błędzie piłkarzy z Kętrzyna otrzymał świetnie prostopadłe podanie od Śnieżawskiego i pewnie pokonał bramkarza.

Po siedmiu kolejkach Sokół plasuje się na 5-tym miejscu w tabeli z dorobkiem 11 punktów. Na czele jest Start Nidzica z 19 punktami.