To było wyjątkowe zwieńczenie roku szkolnego dla najbardziej utalentowanych uczniów ostródzkich szkół podstawowych. Podczas uroczystej gali "Szkolne Asy Ostródy" Burmistrz Miasta Ostróda uhonorował młodzież, która przez cały rok szkolny wyróżniała się nie tylko znakomitymi wynikami w nauce, ale także sukcesami w konkursach i olimpiadach oraz aktywnym zaangażowaniem w życie swoich szkół. Zobaczcie kilka zdjęć z uroczystości z archiwum Miasta Ostróda, a szersza fotogaleria na facebooku Miasta.
2026-06-26 15:29:00Zdjęcie 1 z 22
0
0
0
0
0
Zdjęcie 2 z 22
0
0
0
0
0
Zdjęcie 3 z 22
0
0
0
0
0
Zdjęcie 4 z 22
0
0
0
0
0
Zdjęcie 5 z 22
0
0
0
0
0
Zdjęcie 6 z 22
0
0
0
0
0
Zdjęcie 7 z 22
0
0
0
0
0
Zdjęcie 8 z 22
0
0
0
0
0
Zdjęcie 9 z 22
0
0
0
0
0
Zdjęcie 10 z 22
0
0
0
0
0
Zdjęcie 11 z 22
0
0
0
0
0
Zdjęcie 12 z 22
0
0
0
0
0
Zdjęcie 13 z 22
0
0
0
0
0
Zdjęcie 14 z 22
0
0
0
0
0
Zdjęcie 15 z 22
0
0
0
0
0
Zdjęcie 16 z 22
0
0
0
0
0
Zdjęcie 17 z 22
0
0
0
0
0
Zdjęcie 18 z 22
0
0
0
0
0
Zdjęcie 19 z 22
0
0
0
0
0
Zdjęcie 20 z 22
0
0
0
0
0
Zdjęcie 21 z 22
0
0
0
0
0
Zdjęcie 22 z 22
0
0
0
0
0