Dziś, w poniedziałek 22 czerwca, w Sali Reprezentacyjnej ostródzkiego zamku Zamku odbyło się I Ostródzkie Forum Organizacji Pozarządowych stworzone z inicjatywy Ostródzkiej Rady Organizacji Pozarządowych oraz Miasto Ostróda. Zobaczcie naszą fotorelację.
2026-06-22 12:24:00Zdjęcie 1 z 17
0
0
0
0
0
Zdjęcie 2 z 17
0
0
0
0
0
Zdjęcie 3 z 17
0
0
0
0
0
Zdjęcie 4 z 17
0
0
0
0
0
Zdjęcie 5 z 17
0
0
0
0
0
Zdjęcie 6 z 17
0
0
0
0
0
Zdjęcie 7 z 17
0
0
0
0
0
Zdjęcie 8 z 17
0
0
0
0
0
Zdjęcie 9 z 17
0
0
0
0
0
Zdjęcie 10 z 17
0
0
0
0
0
Zdjęcie 11 z 17
0
0
0
0
0
Zdjęcie 12 z 17
0
0
0
0
0
Zdjęcie 13 z 17
0
0
0
0
0
Zdjęcie 14 z 17
0
0
0
0
0
Zdjęcie 15 z 17
0
0
0
0
0
Zdjęcie 16 z 17
0
0
0
0
0
Zdjęcie 17 z 17
0
0
0
0
0